Ke stažení

Fuze Meeting client

Fuze Meeting client

Fuze Meeting je nástroj, který využíváme při vysílání našich on-line seminářů. Pro připojení k semináři stačí navštívit pomocí webového prohlíže stránku, na kterou vám zašleme odkaz, nebo můžete využít tohoto klienta.

 

PSPad editor

PSPad editor

PSPad editor je známý český volně šířitelný editor podporující množství programovacích jazyků.

 

DirBuster

DirBuster

DirBuster je nástroj od OWASPu, který umožňuje pomocí slovníku nebo brute-force metody odhalit stromovou strukturu webu. Penetračním testerům tak neuniknou žádné soubory.

 

Havij

Havij

Havij je jedním z mnoha nástrojů sloužících pro grabování dat z databáze skrz zranitelnost SQL Injection. Free verze tohoto nástroje je ochuzena o některé funkce, které jsou k dispozici v placené verzi. I přes některá omezení odvede free verze svou práci výborně.

 

Sculptor

Sculptor

Sculptor je jedním z mnoha nástrojů sloužících pro grabování dat z databáze skrz zranitelnost SQL Injection. Nástroj je k dispozici jako freeware.

 

SQLmap

SQLmap

SQL map je prvotřídní nástroj pro příkazovou řádku sloužící pro exploitaci a grabbování dat z databáze skrz zranitelnost SQL injection. K běhu je vyžadován interpret jazyka Python.

 

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox je jeden z předních webových prohlížečů. Na našem školení webhackingu jej využíváme při demonstracích.

 

Web Developer

Web Developer

Web Developer je doplněk pro webový prohlížeč Firefox, který usnadňuje práci vývojářům webových aplikací. Usnadňuje průzkum zdrojového kódu stránky a jednotlivých prvků.

 

Swap Proxy

Swap Proxy

Swap Proxy je doplněk pro webový prohlížeč Firefox, s jehož pomocí se budete moci snáze přepínat mezi použitím proxy servervu a jeho obcházením.

 

Tamper Data

Tamper Data

Tamper Data je doplněk pro webový prohlížeč Firefox. Jde o lokální proxy sloužící k zachytávání a k editaci HTTP requestů. Vývoj doplňku se bohužel zastavil a jeho spolupráce s novými verzemi prohlížeče Firefox již není úplně bezproblémová.

 

Burp Suite

Burp Suite

Burp Suite je lokální proxy umožňující zachytávání a editaci HTTP requestů a responsí. Jde o multiplatformní aplikaci napsanou v Javě.

 
 
                 
                   
 

user Přihlášení

Zavřít

Na základě dohody s počítačovou školou GOPAS je nadále možné absolvovat naše kurzy pouze jejím prostřednictvím.

Pro aktuální nabídku kurzů navštivte, prosím, webové stránky WWW.GOPAS.CZ