Naši lektoři

Roman Kümmel

Roman Kümmel

Roman Kümmel, bezpečnostní konzultant, který se věnuje webové bezpečnosti již více než deset let. Je provozovatelem webových serverů SOOM.cz, Články-v-aukci.cz, ale také Hacker-Academy.cz. Je autorem knihy XSS: Cross-Site Scripting v praxi a mnoha desítek odborných článků zaměřených na penetrační testování a zranitelnosti webových aplikací.

Roman má za sebou celou řadu penetračních testů webových aplikací. V této oblasti aktivně spolupracuje také s nejznámějším českým webovým portálem Seznam.cz.

Jako lektor má Roman zkušenosti z firemních seminářů na FI MUNI Brno a MFF UK Praha, ale také z výuky webhackingu v počítačové škole GOPAS. Mimo to Roman přednáší o zranitelnostech webových aplikací na různých odborných akcích a konferencích. Sám je pořadatelem pravidelné SOOM.cz Hacking&Security Konference.

 

Nabídka pro vás

silueta

Nabízíme spolupráci všem kvalitním lektorům, kteří mají zpracované konkrétní téma do ucelené podoby a jsou schopni toto téma prezentovat on-line, nebo přednášet při živých školeních. Vhodnými tématy jsou například hacking, cracking, sítě, zabezpečení, programování, sociotechnika, apd.

V případě zájmu o spolupráci nám pište na info@hacker-consulting.cz

 
                 
                   
 

user Přihlášení

Zavřít

Na základě dohody s počítačovou školou GOPAS je nadále možné absolvovat naše kurzy pouze jejím prostřednictvím.

Pro aktuální nabídku kurzů navštivte, prosím, webové stránky WWW.GOPAS.CZ