Novinky

Exkluzivita pro počítačovou školu GOPAS

Na základě dohody s počítačovou školou GOPAS bude naše školení nadále možné absolvovat pouze jejím prostřednictvím. Přikládáme odkazy na jednotlivé kurzy:

Webhacking v praxi: zranitelnosti webových aplikací
Testování bezpečnosti webových aplikací

Děkujeme za pochopení.

Jak je to s hackováním e-mailů

Navštivte náš nový jedinečný seminář věnující se žhavému tématu hackování e-mailových účtů a účtů na sociálních sítích. Seminář Vás seznámí s možnostmi, které mají útočníci při prolamování cizích účtů k dispozici, a co jim za tuto ilegální činnost hrozí. Na našem novém semináři se dozvíte ale také to, jak lépe zabezpečit svůj vlastní účet před nezvanými hosty.

Velká prázdninová soutěž

Chcete naše kurzy absolvovat zcela ZDARMA? Není nic jednoduššího, než se zúčastnit naší velké prázdninové soutěže. Pro účast v soutěži stačí:

31.srpna 2014 vylosujeme ze zúčastněných tři výherce, kteří obdrží poukázku na naše semináře dle vlastního výběru v hodnotě 5.000,-Kč.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi i za sdílení našich FB statusů.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Škola hackingu otevřena

Ve středu 9.července 2014 zahájila česká Hacker Academy svůj provoz. Cílem nové vzdělávací služby je seznamovat veřejnost s moderními a atraktivními tématy ze světa hackingu a kybernetické bezpečnosti.

Smutnou skutečností je, že na Internetu je dnes více zranitelných systémů, než těch zabezpečených a každý den nás díky tomu média informují o nových a nových kybernetických incidentech. Je na čase se bránit. Znalosti technik, které kybernetičtí zločinci používají, Vám pomohou předcházet jejich útokům.

Naše výuka je vždy doplněna množstvím praktických cvičení, ze kterých mnohem lépe vyplývají vzájemné souvislosti a dopady jednotlivých postupů, než jen z čistě teoretického výkladu. Pro studenty jsou díky tomu naše semináře snáze pochopitelné a lépe si pamatují probíranou látku. Jeden praktický příklad vydá za tisíce slov a jeden týden prožitý s námi Vám tak ušetří mnoho času a peněz, které byste jinak museli věnovat samostudiu.

Zúčastněte se našich hacking seminářů a pronikněte do nových, tajuplných zákoutí kybernetického světa. Studentům se dveře na první kurzy otevřou 1. září 2014. Protože je ale kapacita kurzů omezena, doporučujeme všem včasnou registraci. Hacker Academy Vám přeje mnoho studijních úspěchů.

K vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama
Edmund Burke 
                 
                   
 

user Přihlášení

Zavřít

Na základě dohody s počítačovou školou GOPAS je nadále možné absolvovat naše kurzy pouze jejím prostřednictvím.

Pro aktuální nabídku kurzů navštivte, prosím, webové stránky WWW.GOPAS.CZ