On-line semináře

Díky našim on-line seminářům nemusíte nikam cestovat, abyste se zajímavou a atraktivní cestou naučili techniky, které běžně používají útočníci. Všechna naše školení můžete absolvovat z pohodlí svého domova. Přitom naše kurzy nejsou pouze teoretické, ale obsahují desítky praktických příkladů, na kterých si budete moci vše důkladně osahat.

 

Jak on-line semináře probíhají

V případě, že se rozhodnete pro tento typ školení, obdržíte od nás e-mailem odkaz na webovu stránku, na které se budete moci připojit k výuce. Samotné kurzy probíhají formou webináře, kdy Vás lektor oslovuje prostřednictvím webkamery a sdílí svou pracovní plochu s prezentací a praktickými ukázkami. Bez omezení tak uvidíte všechny jeho kroky. Během kurzu budete mít k dispozici také diskuzi, jejímž prostřednictvím můžete komunikovat s ostatními účastníky nebo přímo s lektorem.

Společně s odkazem na webovou stránku, kde bude probíhat výuka, od nás obdržíte také další odkazy na systémy a aplikace, které během semináře využijete pro vlastní praktická cvičení a demonstrace. U delších seminářů následuje vždy po 90 minutách výuky 15timinutová přestávka.

Aktuální nabídka on-line seminářů

 
 
                 
                   
 

user Přihlášení

Zavřít

Na základě dohody s počítačovou školou GOPAS je nadále možné absolvovat naše kurzy pouze jejím prostřednictvím.

Pro aktuální nabídku kurzů navštivte, prosím, webové stránky WWW.GOPAS.CZ